вяоадл щуфшзкдфьи щзхужцдфьтрнг?ш ргшщзждлак?, апнгшщлми аппгшщдлт спагшщлоьт пгшлдбьт ппнгшщдбьт апгшщдбьтиае.?щ нгшщдльтп спан?щдбьтима.?шль спнешщльт санеггшльт имсаен.?шщль имспанегшлотимпаенгшоь пагшльтимсаенгшлтимсакенгшльтимсешльтимсане.?щшль ми саенгшолтимсаенгшолтим сспанегоьт мсаеншщльтимспаен.??шщльт мспаенгшоть мспаенгшлот мсае.?шщльтмсаенгшльтим савке.,?гшоть савк,.??щлдб сак,.?шль мпгшль
Просмотр содержимого презентации
«???? ???????? ?????????»
Просмотр содержимого презентации
«smart»
Просмотр содержимого презентации
«???? ???????? ?????????»
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы, Архат ауылы “С. Бекбосынов атындағы орта мектебі” КММ Тлеубай Бақыт математика пәні мұғалімі
.
Мұғалімдер коучингісі
2)Орта мерзімді жоспар немесе тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау
Коуч: ІІ деңгей бойынша сертификатталған
математика пәні мұғалімі
Тлеубай Бақыт Мұқымжанқызы
Коучинг: Орта мерзімді жоспар немесе тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау
Елбасына бір тілек
«SMART» таратпасымен жұмыс
Жаратылыстану бағытындағы
пән мұғалімдері
Елін сүйген-Елбасы
тілек
Ұлт көшбасшысы
президент
Дәйек сөздер
- “ Қазақстанның болашағы — қазақ тілінде.”
- “ Кеше болмағанның бүгін болуы мүмкін, бүгін болмағанның ертең болуы мүмкін, бірақ ана тіліне мән бермеушіліктің, оны құрметтемеудің орны толмас олқылықтарға соқтыратыны сөзсіз.”
- “ Ұлт пен тіл мәселесіне келгенде, ең бастысы, ұлттық оқшауланудан, томаға-тұйықтықтан қашу керек.”
- “ Қазақ қазақпен қазақша сөйлессін.”
Оқу
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Оқу
Пәндік мазмұн
Қысқа мерзімді жоспар
Жұмыс сызбасы
Тізбектелген сабақтар
Сабақ жоспары
Жеке сабақ
Оқыту нәтижелері Сіздің табысқа
жеткен-жетпегеніңізді көрсетеді:
- олар оқушыларға бағытталуы керек;
- көп жағдайда дағдыларды сипаттайтын нақ осы шақтағы етістік түрінде келеді;
- оқушының жетістігі тұрғысынан жазылған.
Тақырыптар
Жоспар үлгісі
Тарау тақырыбы:
Мақсаты:
Оқып-үйренудің негізгі міндеттері
1
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер
2
Оқып-үйренудің нәтижесі
3
Үйрену мақсатындағы бағаны қоса, бағалау
4
Бәрін қоса есептегенде
Негізгі дерек көздер
- Орта мерзімді кезеңге жоспарланған нұсқаулық
- 1.Оқып-үйренудің негізгі мақсаты:
- Оқыту үшін қандай тақырыптар мен іс-әрекеттің барысын білу керексіз және оқышылардың оқып-үйренуіне септігін тигізу үшін оларды қалай ұйымдастырасыз?
- 2 .Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
- Өзіңіздің әр сабағыңызда белсенді ынталандыртын оқыту әдісін жетілдірдіңіз бе?
- 3. Ағылшын тілін үйренудегі тіл тосқауылын жеңу
- Өзіңіздің сабағыңызды ағылшын тілі ана тілі болып саналмайтын оқушылырдың оқып-үйренуі үшін қандай қолдаушылық жұмыстарды жоспарладыңыз?
- 4. Оқып – үйренудің нәтижесі
- Оқушылардың (кейбіреуі немесе бәрі) осы жүйеліктің соңында нені біліп шығады, ұғынады немесе істеуі мүмкін деп үміттінесіз?
- 5. Үйрену мақсатындағы бағаны қоса, бағалау
- Оқушылар тақырып бойынша не біледі? Оқушы қазір оқып жатқан тақырыптан бастап оқытуды қалай жоспарлайсыз? Сабақ соңында жоспарыңыз бойынша оқушы қаншалықты меңгергенін қалай біле аласыз? Оқушыларға қалай оқып-үйренуді білу үшін қандай бағалау тәсілін қолданасыз?
- Барлық оқушылардың сабаққа қатысқанын қалай білесіз? (дарынды балалар, басқаларға қарағанда шапшаң оқушылар, ерекше немесе арнайы білімді қажет ететін оқушылар)
- Қандай дерек-көздер мен құралдар сізге сабақ барысында қажет болуы мүмкін?
Орта мерзімді жоспарлау
Сабақтар тізбегін жоспарлау
Бала нашар болып дүниеге келмейді.
Бала бұл дүниеге ата-ананы ренжітуге емес, әлемді тану үшін келеді,
Сергіту сәті
“ Адам, үй, жер сілкінді”
Уй дегенде екі –екіден екі қолын көтеріп, түйістіріп, шатырға ұқсап тұра қалады “ адам ” дегенде үшеуден тұрады екеуі шатыр, біреуі сол шатырдың астына барып тұра қалады, жер сілкінді дегенде қаша қаламыз.
“ Кемеде”
Капитан
Тазалық
Құтқарушы
Тамақ
Қайық