kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Логарифмдік те?деу. Логарифмдік те?деулер ж?не оларды? ж?йелерін шешу

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы:    Логарифмдік те?деу. Логарифмдік те?деулер ж?не оларды? ж?йелерін шешу

Саба?ты? ма?саты:

Білімділік: Та?ырыпты  игере отырып, логарифмдік  те?деулермен  танысып,  логарифмдік  те?деулерді  ж?не оларды?  ж?йесін  шешуді ?йрету.

Дамытушылы?: О?ушыларды дамыту ма?сатында ж?мыс ж?ргізу, ?з бетімен есеп шы?аруда ?ажетті білім, білік, іскерлік да?дыларын ?алыптастыру, о?ушыларды? логикалы? ойлау ?абілеттерін дамыту;

Т?рбиелік: жауапкершілікке, жылдамды??а т?рбиелеу

Саба?ты? т?рі: жа?а саба?

Саба?ты? к?рнекілігі: кітап, дидактикалы? материалдар.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Логарифмдік те?деу. Логарифмдік те?деулер ж?не оларды? ж?йелерін шешу »

Сынып: 11 «А»

Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________

Сабақтың тақырыбы: Логарифмдік теңдеу. Логарифмдік теңдеулер және олардың жүйелерін шешу

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Тақырыпты игере отырып, логарифмдік теңдеулермен танысып, логарифмдік теңдеулерді және олардың жүйесін шешуді үйрету.

Дамытушылық: Оқушыларды дамыту мақсатында жұмыс жүргізу, өз бетімен есеп шығаруда қажетті білім, білік, іскерлік дағдыларын қалыптастыру, оқушылардың логикалық ойлау қабілеттерін дамыту;

Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.

Сабақ барысы:

Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.

ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру

ІІІ. Негізгі кезең: Жаңа тақырыпты игеру.

Анықтама.

(1)

түрінде берілген немесе осы түрге келетін теңдеуді логарифмдік теңдеу деп атайды.

Логарифмдік теңдеуді шешу үшін:

1) теңдеудің екі жақ бөлігін бірдей негізге келтіру;

2) жаңа айнымалы енгізу;

3) потенциалдау керек.


Анықтама. Құрамында логарифмдік теңдеулері бар теңдеулер жүйесін логарифмдік теңдеулер жүйесі деп атайды.



№ 233

2) 3)



№ 234

1)

Жауабы: (9; 1)

2) Жауабы: 2; 12) 3)

Жауабы: . Жауабы: 5.



№ 232

1) 2) 3)




№ 237

Жауабы: (1000; 100)



ΙV. Бекіту кезеңі: №238

V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 236

VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?

VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 11 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Логарифмдік те?деу. Логарифмдік те?деулер ж?не оларды? ж?йелерін шешу

Автор: Баймульдина Маржан Ахмедиевна

Дата: 30.05.2015

Номер свидетельства: 216513


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
1120 руб.
1870 руб.
1440 руб.
2400 руб.
1280 руб.
2130 руб.
1500 руб.
2500 руб.
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства