Тарау тақырыбы: Алдар көсе |
Мектеп: №5 жалпы білім беретін орта мектеп |
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: Сеитова Ж.А. |
Сынып - 3 Б | Қатысып отырғандары- | Келмегендер саны- |
Осының алдындағы оқу | «Бауырсақ. Мен азық-түлік дүкеніне барамын». |
Стартер: | Сабақ тақырыбына шығу: «Алдар көсе мен ұры» Бағалау парағы арқылы бағалау |
Кіріспе: | «Алдар көсе мен ұры» мультфильмінен үзінді көру. Сұрақтарға жауап беру. |
Оқыту мақсаты | Мультфильм көремін модулі бойынша алған білімдерін толықтыру Оқушылардың сауаттылықтарын қалыптастыру |
Осы сабақта қол жеткізілуге тиіс мақсаттар | Мультфильм бойынша үзіндінің негізгі идеясын түсіну, оқулықпен жұмыс. Тірек сөздер мен фразаларды қолданып, кейіпкерлерді сөйлету. Үзіндіні аяқтау. |
| Барлық оқушылар істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, сұрақтарға жауап береді. |
| Оқушылардың көпшілігі істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, диалог дайындайды, үзіндіні аяқтайды. |
Кейбір оқушылар істей алады: үзінді мазмұнын түсінеді, мазмұнын айта алады . |
Табыс критерийі |
Үзіндіні түсінеді. Тірек сөздер мен фразаларды қолданады. | Үзіндіні түсінеді. Тірек сөздер мен фразаларды қолдану барысында қиналады. |
Уй тапсырмасын тексеру | "Сұрақты ұста" |
Даму | «Алдар көсе мен ұры» мультфильмнен үзінді көрсетіледі |
Ой қозғау | Индуктор. Ертегі кітаптарын көрсету. |
2. Материалмен жұмыс. Мультфильмды интерпретациялау. 3. Кульминация. 4. Рефлексия. Синквейн. Алдар көсе |
|
|
Сергіту сәті видео арқылы |
| |
| |
Бағалау. 2 жұлдыз 1 тілек |
|
Қосымша ақпарат |
Тапсырма. Сұраққа жауап жаз. Айтылым әрекетіне бағытталған. | Бағалау – сіз ілгері басуды/ оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыстар, АКТ қолдау. Құндылықтар. |
сәйкестендіру | Топтық жұмыс. Бірін-бірі бағалау. Модель алмасу. « 2 жұлдыз 1 тілек» арқылы бағалау. | Сурт, жаратылыстану пәндері |
Рефлексия | Сабаққа қатысу барысында өз байқағандарыңызды жазу үшін пайдаланасыз. Сабағыңыз туралы берілген сұрақтарға жауап беріңіз |
- Оқу/сабақ мақсаттарына қол жеткізілді ме? - Оқушылар бүгін не үйренді? - Оқу ахуалдары қандай болды? - Оқушылар арасындағы айырмашылықты анықтау бойынша іс-әрекеттер сәтті болды ма? - Мен уақыттық графикті дұрыс ұстандым ба? Мен жоспардан ауытқуларға жол бердім бе? Берілсе, неліктен? | 1. |
Қорытынды бағалау |
Сіздің әрекетіңіз сәтті шықты? Нәтижелі болды! Оқыту мен оқу барысында қай әдіс сабақты жақсартатын еді деп ойлайсыз? Сабақ барысында мен сынып туралы және жекелеген оқушы туралы не білдім? Келесі сабаққа дайындалуға маған осы ақпараттар қандай көмек көрсетеді? 1. сабаққа қатысу барысында белсенділік танытты. 2. |