Сабақтың тақырыбы | Үйірмелер |
Сабақтың мақсаты: | Үйірмелер тақырыбы бойынша алған білімдерін, пайдаланып сөйлеу дағдысын қалыптастыру. |
Күтілетін нәтиже | Үйірмелер тақырыптары бойынша өз ойларын жүйелі жеткізе алады. Тапсырмаларға өз ойын айта алады. Топта жұмыс істеу арқылы ортақ шешімге келе алады
|
Сабақ түрі | Жаңа сабақ |
Сабақтың көрнекіліктері: | интербелсенді тақта,оқулық , топқа бөлу парақтары |
Сабақтың әдісі: | ауызша, жазбаша жұмыс, сұрақ-жауап,ой шақыру,топпен жұмыс, диалог құру, ашық сұрақ. |
Сабақтың барысы: | Ұйымдастыру кезең. /Шеңбер құру арқылы балалар бір-бірімен амандасады/, /Сергіту сәті/, / Психологиялық жағдай |
Сабақтың кезеңдері | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті |
Кіріспе | Психологиялық дайындық: Әрбір адам досым, сыныптасым, Әрбір сабақ үйрену, оқу, іздену Ендеше,үйрену үшін бәріміз бір адамдай бүгінгі сабаққа қатысуымыз керек. | ережемен танысу зейін қою |
Үй жұмысын тексеру | 5-тап. ,150бет | сұрақ қою арқылы сөйлету, жауапкершілікті сезіну |
Қызығушылығын ояту | | ой шақыру ауызша жауап |
Мағынаны ашу | Сөздікпен жұмыс: Сөздерді жазу: сабақтан кейін, үйірме | сөздікке жазу топпен жұмыс дәлелдеу/сөйлем құру арқылы/ |
| 5-тапсырма Сөйлемдерді оқу, аудару. Сұрақтарға жауап беру: | ойлану топта түсіндіру топпен жұмыс |
| 4-тапсырма( интерактивті тақтамен жұмыс) Мен ... барамын. Мен ... барамын. Мен ... барамын. Мен ... барамын. (би үйірмесіне, шахмат үйірмесіне, домбыра үйірмесіне, ән үйірмесіне) | Бір-бір оқушыдан шығып, сөйлемдер құрады |
| 7-тапсырма Сен сабақтан кейін не істейсің? | топпен жұмыс, талдау |
Сергіту сағаты |
| №2 дәптермен жұмыс /әрқайсысы өздігінен/ | өзара тексеру(сағаттың тілімен ауысу) |
Шығармашылық жұмыс | Кері байланыс «Өмір ағашы» ойларын стикерлерге жазады: 1 жақсы меңгердім 2 үйрендім 3 білгім келеді | топпен бірлесіп істеу |
Ой толғау | Бүгінгі сабақтан алған әсеріңмен топта бөліс. | өз ойларын ортаға салу |
Үй тапсырмасы | Мектеп тақырыбы бойынша сөздер жаттау | жауапкершілікпен қарау |
Бағалау | «5»- сабақта белсенді болып, бәрін түсінсе: «4» кім толық жауап бере алмаса «3» сабақта аз жұмыс істедім,бірақ келесі сабақта міндетті түрде тырысам десе: | өздерін бағалайды |